Wist je dat er ongeveer 100 medewerkers en een groot aantal vrijwilligers bij het Dordrechts Museum werken?

Zij zetten zich het hele jaar door in om je de mooiste kunst te laten zien. En om je een zo fijn mogelijk dagje museum te laten beleven.

Onze mensen werken niet alleen bij het Dordrechts Museum, maar ook voor onze twee andere musea en het archief: Huis Van Gijn, Het Hof van Nederland en het Regionaal Archief Dordrecht.

Zoek je contact met een bepaalde afdeling of medewerker?

Kijk hieronder voor onze mailadressen en telefoonnummers.

Directie

Peter Schoon - pj.schoon@dordrecht.nl
algemeen directeur
+31 (0)78 770 5202

Patricia de Weichs de Wenne - p.de.weichsdewenne@dordrecht.nl
zakelijk directeur
+31 (0)78 770 5337

Collecties

Peter Schoon - pj.schoon@dordrecht.nl
hoofd collecties
+31 (0)78 770 5254

Liesbeth van Noortwijk - em.van.noortwijk@dordrecht.nl
conservator presentatie collectie
+31(0)78 770 5207

Sander Paarlberg - ms.paarlberg@dordrecht.nl
conservator oude kunst
+31 (0)78 770 5209

Quirine van der Meer Mohr - qfm.van.der.meer.mohr@dordrecht.nl
conservator schilderkunst 19de eeuw
+31 (0)78 770 5232

conservator moderne en hedendaagse kunst

Wyke Sybesma - w.sybesma@dordrecht.nl
conservator toegepaste kunst
+31 (0)78 770 5234

Marianne Eekhout - mfd.eekhout@dordrecht.nl
conservator geschiedenis
+31(0)78 770 5342

Lidwien Speleers - lbj.speleers@dordrecht.nl
restaurator
+31(0)78 770 5213

Vera Jorissen - vs.jorissen@dordrecht.nl
registrar
+31(0)78 770 5239

Marketing & Communicatie

Gertjan Schouten - gj.schouten@dordrecht.nl
hoofd publiekszaken
+31 (0)78 770 4201

Linda de Jongh - l.de.jongh@dordrecht.nl
marketing & communicatie
+31 (0)78 770 5319

Emine Kara - e.kara@dordrecht.nl
marketing & communicatie
+31 (0)78 770 5320

Sascha Broeders - s.broeders@dordrecht.nl
marketing & communicatie
+31 (0)78 770 4887

Evelien Platteeuw - elg.platteeuw@dordrecht.nl
marketing & communicatie
+31 (0)78 770 4921

Heleen van ’t Hoff - hm.vant.hoff@dordrecht.nl
online marketing & communicatie
+31 (0)78 770 4513

Educatie

Gertjan Schouten - gj.schouten@dordrecht.nl
hoofd publiekszaken
+31 (0)78 770 4201

Caris Bakker - cm.bakker@dordrecht.nl
educatie
+31 (0)78 770 5303

Marianne Verhoork - jem.verhoork@dordrecht.nl
educatie
+31 (0)78 770 5219

Tim Veldhuis - t.veldhuis@dordrecht.nl
educatie
+31 (0)78 770 5219

Joëlle Hoogendoorn - j.hoogendoorn@dordrecht.nl
educatie
+31 (0)78 770 5231

Babette Spiering - b.spiering@dordrecht.nl
Maatschappelijke activiteiten
+31 (0)78 770 5220

Projecten

Suzanne Harleman - s.harleman@dordrecht.nl
projectleider
+31 (0)78 770 5203

Sanne Baar - sm.baar@dordrecht.nl
projectleider
+31(0)78 770 5330

Nancy Hovingh - n.hovingh@dordrecht.nl
projectleider
+31(0)78 770 5329

Museumwinkel

Conny-Joanna van Klink - cj.van.klink@dordrecht.nl
winkelcoördinator
+31(0)78 770 5253

Activiteiten & Planning

Nancy Schuurmans - acm.schuurmans@dordrecht.nl
Coordinator Planning en Reserveringen
+31(0)78 770 5217

Mandy den Hollander - mc.den.hollander@dordrecht.nl
Coördinator Publieksprogramma's
+31(0)78 770 5321

Ben je op zoek naar informatie over de collectie, een specifiek werk, een onderzoeks- of restauratieproject? Ben je student en benieuwd naar stagemogelijkheden? We helpen je graag verder.

Deze website maakt gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken om een optimale gebruikerservaring te bieden. Je kunt je voorkeuren aanpassen of meer informatie bekijken.
Deze cookies zorgen ervoor dat de website naar behoren werkt. Deze cookies kunnen niet uitgezet worden.
Deze cookies zorgen ervoor dat we het gebruik van de website kunnen meten en verbeteringen door kunnen voeren.
Deze cookies kunnen geplaatst worden door derde partijen, zoals YouTube of Vimeo.
Deze cookie stellen onze advertentiepartners in staat om doelgerichter informatie te kunnen aanbieden.
Door categorieën uit te zetten, kan het voorkomen dat gerelateerde functionaliteiten binnen de website niet langer correct werken. Het is altijd mogelijk om op een later moment de voorkeuren aan te passen. Bekijk meer informatie.