Wist je dat er ongeveer 120 medewerkers en een groot aantal vrijwilligers bij het Dordrechts Museum werken?

Zij zetten zich het hele jaar door in om je de mooiste kunst te laten zien. En om je een zo fijn mogelijk dagje museum te laten beleven.

Onze mensen werken niet alleen bij het Dordrechts Museum, maar ook voor onze twee andere musea en het archief: Huis Van Gijn, Het Hof van Nederland en het Regionaal Archief Dordrecht.

Zoek je contact met een bepaalde afdeling of medewerker?

Kijk hieronder voor onze mailadressen en telefoonnummers.

Activiteiten & Planning


Coördinator Planning en Reserveringen

Nancy Schuurmans - acm.schuurmans@dordrecht.nl
+31(0)78 770 5217


Coördinator Publieksprogramma's

Mandy den Hollander - mc.den.hollander@dordrecht.nl
+31(0)78 770 5321

Educatie


Teamleider

Gertjan Schouten - gj.schouten@dordrecht.nl
+31 (0)78 770 4201

Dordrechts Museum vaste collectie

Kachiri van Zwam - ke.van.zwam@dordrecht.nl
+31 (0)6 1424 8662

Dordrechts Museum wijken

Babette Spiering - b.spiering@dordrecht.nl
+31 (0)78 770 5220

Dordrechts Museum tentoonstellingen

Joëlle Hoogendoorn - j.hoogendoorn@dordrecht.nl (Take pART)
+31 (0)78 770 5231

Aimée Dabekaussen - a.dabekaussen@dordrecht.nl
+31 (0)6396 31548

Onderwijs

Sifra Wieldraaijer - s.wieldraaijer@dordrecht.nl
+31 (0)78 770 5308

Marketing & Communicatie


Teamleider

Gertjan Schouten - gj.schouten@dordrecht.nl
+31 (0)78 770 4201

Dordrechts Museum tentoonstellingen

Linda de Jongh - l.de.jongh@dordrecht.nl
+31 (0)78 770 5319

Yaël van Loosbroek- Speck - yfgl.speck@dordrecht.nl
+31 (0)6 819 237 41


Layla te Rehorst - l.te.rehorst@dordrecht.nl
(vervangt Inger van der Ree - i.van.der.ree@dordrecht.nl)
+31 (0)78 770 5309

Dordrechts Museum vaste collectie

Emine Kara - e.kara@dordrecht.nl
+31 (0)78 770 5320

Marketing communicatie online

Heleen van ’t Hoff - hm.vant.hoff@dordrecht.nl
+31 (0)78 770 4513

Georgette van der Wouden - gw.van.der.wouden2@dordrecht.nl
+31 (0)78 770 4511

Diversiteit & inclusie

Adviseur diversiteit & inclusie

Asa Splinter - aa.splinter@dordrecht.nl
+31 78 770 5247 / +31 06 813 58472

Collecties en onderzoek

Teamleider collecties en onderzoek

Manon van der Mullen - m.van.der.mullen@dordrecht.nl
+31 (0)78 770 5256


Conservator presentatie collectie

Liesbeth van Noortwijk - em.van.noortwijk@dordrecht.nl
+31(0)78 770 5207

Conservator oude kunst

Sander Paarlberg - ms.paarlberg@dordrecht.nl
+31 (0)78 770 5209

Conservator 19de eeuw

Quirine van der Meer Mohr - qfm.van.der.meer.mohr@dordrecht.nl
+31 (0)78 770 5232

Conservator moderne en hedendaagse kunst

Wilma Sütö - wm.suto@dordrecht.nl
+31 (0)78 770 5255


Conservator kunstnijverheid en wooncultuur

Wyke Sybesma - w.sybesma@dordrecht.nl
+31 (0)78 770 5234


Conservator stadsgeschiedenis

Marianne Eekhout - mfd.eekhout@dordrecht.nl
+31(0)78 770 5342

Junior-conservator geschiedenis

Anna Stibbe - aa.stibbe@dordrecht.nl
+31(0)78 770 5343

Restaurator schilderijen

Lidwien Speleers - lbj.speleers@dordrecht.nl
+31(0)78 770 5213

Restaurator papier

Vera van Kempen-Keijzers - V.Keijzers@dordrecht.nl
+31(0)78 770 5324

Registrar

Vera Jorissen - vs.jorissen@dordrecht.nl
+31(0)78 770 5239

Projecten


Teamleider projecten

Nancy Hovingh - n.hovingh@dordrecht.nl
+31(0)78 770 5329


Projectleiders

Suzanne Harleman - s.harleman@dordrecht.nl
+31 (0)78 770 5203

Sanne Baar - sm.baar@dordrecht.nl
+31(0)78 770 5330

Linda Dekkers - LEGA.dekkers@dordrecht.nl
+31(0)78 770 5012

Carolyn Mensing - ck.mensing@dordrecht.nl
+31(0)6 1851 5417

Fondsenwerver en relatiebeheerder

Manon Gommers - malj.gommers@dordrecht.nl
+31(0)78 770 5339

Museumwinkel


Winkel coördinator

Conny-Joanna van Klink - cj.van.klink@dordrecht.nl
+31(0)78 770 5253

Directie

Artistiek directeur

Femke Hameetman - Femke Hameetman
+31 (0)78 770 5202
Connect op LinkedIn

Zakelijk directeur

André Besseling - A.Besseling@dordrecht.nl
+31 (0)78 770 4161
Connect op LinkedIn

Take pARTners

Montserrat

Florijn

Bram

Thirza

Kiek

Jessy

Meike

Norman

Veerle

Felix

Masja

Sarah

Marit

Daphne

Meer over Take pART

Ben je op zoek naar informatie over de collectie, een specifiek werk, een onderzoeks- of restauratieproject? Ben je student en benieuwd naar stagemogelijkheden? We helpen je graag verder.

Deze website maakt gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken om een optimale gebruikerservaring te bieden. Je kunt je voorkeuren aanpassen of meer informatie bekijken.
Deze cookies zorgen ervoor dat de website naar behoren werkt. Deze cookies kunnen niet uitgezet worden.
Deze cookies zorgen ervoor dat we het gebruik van de website kunnen meten en verbeteringen door kunnen voeren.
Deze cookies kunnen geplaatst worden door derde partijen, zoals YouTube of Vimeo.
Deze cookie stellen onze advertentiepartners in staat om doelgerichter informatie te kunnen aanbieden.
Door categorieën uit te zetten, kan het voorkomen dat gerelateerde functionaliteiten binnen de website niet langer correct werken. Het is altijd mogelijk om op een later moment de voorkeuren aan te passen. Bekijk meer informatie.